I    Gerrit CUYPERS, geboren Schaijk 1600.
Relatie met N.N.
Uit deze relatie:

   1. Wilhelmus Gerrits (zie II).

 

II    Wilhelmus Gerrits CUYPERS, geboren Schaijk 1625, begraven Schaijk 16-11-1674, zoon van Gerrit CUYPERS (zie I) en N.N. Gehuwd Schaijk 1650 met Maria NN.
Uit dit huwelijk:

   1. Nicolaas (zie IIIa).
   2. Mechtilda, gedoopt (rk) Schaijk 25-04-1664, begraven Schaijk 29-03-1708.
   3. Marcellus, gedoopt (rk) Schaijk 14-08-1666 (getuige bij huwelijk van zijn zus Jacomina in 1706).
   4. Jacomina, gedoopt (rk) Schaijk 25-05-1669. Gehuwd voor de kerk Schaijk 25-01-1706 (rk) met Lambertus VERWEY (van den Bos).
   5. Gerit, begraven Schaijk 16-02-1676.
   6. Peter (zie IIIb).
   7. Jan (zie IIIc).
   8. Lambertus (zie IIId).
   9. Meriken, begraven Schaijk 19-10-1672.
   10. Jenneken, begraven Schaijk 10-11-1672.

 

IIIa    Nicolaas CUYPERS, gedoopt (rk) Schaijk 15-02-1661, begraven Schaijk 24-09-1708, zoon van Wilhelmus Gerrits CUYPERS (zie II) en Maria NN. Gehuwd voor de kerk Schaijk 03-02-1693 (rk) met Nicolaa WOUTERS, geboren 1661, gedoopt (RK) Schaijk 11-09-1661, begraven Schaijk 09-10-1733.
Uit dit huwelijk:

   1. Wilhelmus (zie IVa).
   2. Heymericus (zie IVb).
   3. Wolterus, gedoopt (rk) Schaijk 05-12-1696.
   4. Joannes, gedoopt (rk) Schaijk 24-09-1700.
   5. Lambertus, gedoopt (rk) Schaijk 27-01-1703.
   6. Hendricus, gedoopt (rk) Schaijk 04-01-1706, overleden Berlicum 10-11-1778, gehuwd (1) Berlicum 23-11-1732 Johanna Klaas Marte Frence van de WIJGERT/WEIJGAERT, overleden Berlicum 11-06-1738, gehuwd (2) Berlicum 06-03-1740 Joanna Huberti Willem EVERTS.

Uit het eerste huwelijk: Nicolaus Kuijpers (28-01-1734) en Maria Kuijpers (27-01-1736 / 18-02-1746); uit het tweede huwelijk: Joanna Kuijpers (09-09-1740, trouwt Berlicum 14-10-1770 Josephus Driessen van Boekel), Nicolaus Kuijpers (10-11-1742 / 06-10-1760) en Adriana Kuijpers (16-10-1744 / 23-05-1785, trouwt Berlicum 05-05-1776 Peter Adriaan Tibos).

   7. Anna Maria, gedoopt (rk) Schaijk 12-06-1708.

 

IIIb    Peter CUYPERS, begraven Schaijk 23-11-1724, zoon van Wilhelmus Gerrits CUYPERS (zie II) en Maria NN. Gehuwd voor de kerk Schaijk 06-02-1674 (rk) met Maria WOLTERS.
Uit dit huwelijk:

   1. Wilhelmus, gedoopt (rk) Schaijk 21-09-1676.
   2. Wolterus, gedoopt (rk) Schaijk 26-05-1678 (Wolterus Peters Schoenmaker, getuige bij huwelijk Jacomina Cuijpers in 1706).
   3. Maria, gedoopt (rk) Schaijk 04-09-1680.
   4. Gerardus, gedoopt (rk) Schaijk 24-01-1683.
   5. Mathias (zie IVc).

 

IIIc    Jan CUYPERS, begraven Schaijk 29-11-1694, zoon van Wilhelmus Gerrits CUYPERS (zie II) en Maria NN. Gehuwd voor de kerk Schaijk 29-02-1680 (rk) met Leonarda WILLEMS, begraven Schaijk 03-11-1682.
Uit dit huwelijk:

   1. Leonarda, gedoopt (rk) Schaijk 10-1682.

 

IIId    Lambertus CUYPERS, begraven Schaijk 07-07-1700, zoon van Wilhelmus Gerrits CUYPERS (zie II) en Maria NN. Relatie met Ida HENDRICKX, hertrouwt Schaijk (rk) 01-8-1708 Jan Derickx.
Uit deze relatie:

   1. Maria, gedoopt (rk) Schaijk 25-01-1692.
   2. Joannes, gedoopt (rk) Schaijk 06-01-1695, begraven Schaijk 11-01-1695.

 

IVa    Wilhelmus CUYPERS, gedoopt (rk) Schaijk 20-12-1693, zoon van Nicolaas CUYPERS (zie IIIa) en Nicolaa WOUTERS. Gehuwd voor de kerk Schaijk 05-11-1718 (rk) met Wilhelmina REIJNDERS, gedoopt (rk) Schaijk 16-12-1690, begraven Schaijk 17-10-1782.
Uit dit huwelijk:

   1. Nicolaas KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 22-02-1720.
   2. Lambertus KUIJPERS (zie Va).
   3. Joannes KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 16-02-1724.
   4. Cornelis KUIJPERS (zie Vb).
   5. Franciscus KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 12-04-1728, begraven Schaijk 17-10-1810 (inuptus, in domo Gerardi Cuijpers obiit).

Annuleert op 18 juni 1800 het eerder door hem – samen met zijn inmiddels overleden broer Johannes – opgemaakte testament. Neef Gerardus Cuijpers en Maria van den Boogaard (echtelieden) worden aangewezen als nieuwe universele erfgenamen.

   6. Wilhelmus KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 28-11-1730.

 

IVb    Heymericus CUYPERS, gedoopt (rk) Schaijk 28-12-1694, begraven Schaijk 13-05-1747, zoon van Nicolaas CUYPERS (zie IIIa) en Nicolaa WOUTERS. Gehuwd voor de kerk Schaijk 25-09-1722 (rk) met Anna Maria SWAANS, gedoopt (rk) Schaijk 29-09-1699.
Uit dit huwelijk:

   1. Jan KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 28-07-1723.
   2. Maria Clara KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 04-12-1725.
   3. Theodora KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 29-06-1728.
   4. Martinus KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 05-12-1729.
   5. Nicolaas KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 30-04-1732.
   6. Clara KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 11-10-1734.
   7. Joanna KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 18-02-1739.
   8. Wouter KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 07-05-1743, begraven Schaijk 12-12-1748.

 

IVc    Mathias CUYPERS, geboren 1684, zoon van Peter CUYPERS (zie IIIb) en Maria WOLTERS. Gehuwd voor de kerk (1) Schaijk 18-12-1704 (rk) met Joanna THOMASSEN. Gehuwd voor de kerk (2) Schaijk 15-02-1721 (rk) met Henrica ARIëNS.
Uit het eerste huwelijk:

   1. Jenneke KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 06-10-1705.
   2. Lambertus KUIJPERS (zie Vc).
   3. Joanna KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 12-04-1712.
   4. Emerentiana KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 27-05-1716.

Uit het tweede huwelijk:

   5. Joanna Maria KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 02-11-1722, overleden Huisseling 30-08-1753. Gehuwd voor de kerk Huisseling 05-10-1751 (rk) met Henricus HEESWIJK, VAN.
   6. Adriana KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 10-12-1723.
   7. Peter KUIJPERS (zie Vd).
   8. Adriaan KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 29-01-1729.

 

Va    Lambertus KUIJPERS, geboren Schaijk 1722, zoon van Wilhelmus CUYPERS (zie IVa) en Wilhelmina REIJNDERS. Gehuwd voor de kerk (1) Schaijk 28-01-1755 (rk) met Gertruda SWAENS, gedoopt (rk) Schaijk 09-01-1727, begraven Schaijk 28-10-1758, dochter van Hubertus Jansen Claes SWAANS en Joanna Jan Jan THONISSEN. Relatie (2) met Anna Maria PETERS.
Uit de tweede relatie:

   1. Gerardus (zie VIa).
   2. Jacobus, gedoopt (rk) Schaijk 15-01-1767, overleden Berghem 21-02-1842.
Gehuwd (1) Oss 29-10-1797 met Antonia BOSMANS, gedoopt (rk) Oss 09-03-1759, overleden Oss 26-05-1829, dochter van Antonie BOSMANS en Johanna RUIJS.
Gehuwd (2) Berghem 12-05-1832 met Maria van DONSEL, geboren Oss, overleden Oss 11-02-1847, dochter van Cornelus van DONSEL en Dirris BOEIJEN.
   3. Willemina, gedoopt (rk) Schaijk 21-06-1770, overleden Herpen 14-04-1824.
Gehuwd voor de kerk Herpen 28-05-1794 (rk) met Johannes van ERP, overleden Herpen 01-06-1839, zoon van Jan van ERP en Joanna Maria van der WIJST.
   4. Martinus, gedoopt (rk) Schaijk 02-06-1774.

 

Vb    Cornelis KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 12-09-1726, zoon van Wilhelmus CUYPERS (zie IVa) en Wilhelmina REIJNDERS. Gehuwd voor de kerk Schaijk 26-05-1757 (rk) met Theodora SWAENS, gedoopt (rk) Schaijk 26-04-1733, begraven Schaijk 31-01-1759, dochter van Hubertus Jansen Claes SWAANS en Joanna Jan Jan THONISSEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Theodora, gedoopt (rk) Schaijk 28-01-1759, overleden Schaijk 30-01-1827.
Gehuwd voor de kerk Schaijk 13-02-1781 (rk) met Joannes van de BOLT, gedoopt (rk) Reek 06-05-1753, overleden Schaijk 19-11-1819, zoon van Simon Willems van de BOLT en Isabella Janssen van HOORN.

 

Vc    Lambertus KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 05-08-1707, begraven Huisseling 12-09-1763, zoon van Mathias CUYPERS (zie IVc) en Joanna THOMASSEN. Gehuwd voor de kerk Huisseling 20-05-1742 (rk) met Anna Margaretha ZEELANTS, begraven Huisseling 31-12-1776.
Uit dit huwelijk:

   1. Anna Maria, gedoopt (rk) Huisseling 06-04-1743, overleden > 1800. Gehuwd voor de kerk Huisseling 16-04-1769 (rk) met Anthoon SNIJDERS.
   2. Mathijs (zie VIb).
   3. Catharina, gedoopt (rk) Huisseling 01-04-1744, overleden > 1778.
   4. Adriana, gedoopt (rk) Huisseling 22-09-1745, overleden < 1747.
   5. Adriana, gedoopt (rk) Huisseling 30-01-1747, overleden > 1778.
   6. Arnoldus, gedoopt (rk) Huisseling 15-06-1748, overleden > 1778.
   7. Barbara, gedoopt (rk) Huisseling 15-02-1751, overleden < 1754.
   8. Barbara, gedoopt (rk) Huisseling 09-09-1754, overleden < 1778.
   9. Henrica, gedoopt (rk) Huisseling 28-12-1758, overleden < 1778.

 

Vd    Peter KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 27-03-1725, zoon van Mathias CUYPERS (zie IVc) en Henrica ARIëNS. Gehuwd voor de kerk Schaijk 26-09-1753 (rk) met Hermina van den WIJNGAARD, gedoopt (rk) Schaijk 22-10-1722, begraven Schaijk 05-01-1799, dochter van Joannes WELLENS en Joanna GABRIëLS.
Uit dit huwelijk:

   1. Matheus, gedoopt (rk) Schaijk 28-08-1754.
   2. Joannes (zie VIc).
   3. Henricus (zie VId).
   4. Adrianus, gedoopt (rk) Schaijk 20-04-1759.
   5. Joanna Maria, gedoopt (rk) Schaijk 06-09-1760.
   6. Joanna, gedoopt (rk) Schaijk 29-11-1763.
   7. Joanna, gedoopt (rk) Schaijk 10-07-1765, overleden Schaijk 29-09-1843. Gehuwd voor de kerk Schaijk 03-06-1800 (rk) met Joannes Lindert KLAASSEN, gedoopt (rk) Schaijk 04-04-1769, overleden Schaijk 31-07-1832, zoon van Lindert KLAASSEN en Antonetta NN.
   8. Lamberdina, gedoopt (rk) Schaijk 11-08-1768.

 

VIa    Gerardus KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 22-04-1765, overleden Schaijk 19-12-1822, zoon van Lambertus KUIJPERS (zie Va) en Anna Maria PETERS. Gehuwd Oss 25-05-1794 met Anna Maria van den BOGAARD, gedoopt (rk) Oss 10-02-1766, overleden Schaijk 23-03-1837, dochter van Willem van den BOGAARD en Nicolaa Michel DIKKENS.
Uit dit huwelijk:

   1. Lambertus, gedoopt (rk) Schaijk 12-05-1796, begraven Schaijk 18-12-1796.
   2. Lambertus, gedoopt (rk) Schaijk 08-12-1797, overleden Schaijk 01-05-1826.
   3. Wilhelmus, gedoopt (rk) Schaijk 10-05-1800, overleden Schaijk 11-11-1830.

 

VIb    Mathijs KUIJPERS, gedoopt (rk) Huisseling 01-04-1744, begraven Ravenstein 07-02-1799, zoon van Lambertus KUIJPERS (zie Vc) en Anna Margaretha ZEELANTS. Gehuwd voor de kerk Huisseling 26-11-1772 (rk) met Catharina ELEMANS, gedoopt (rk) Huisseling 07-11-1739, overleden Ravenstein 07-10-1817, dochter van Gerardus ELEMANS en Anna Maria HOES.
Uit dit huwelijk:

   1. Gerardus Antonius (zie VIIa).
   2. Joannes Lambertus (zie VIIb).

 

VIc    Joannes KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 05-02-1756, overleden Schaijk 07-02-1805, zoon van Peter KUIJPERS (zie Vd) en Hermina van den WIJNGAARD. Relatie met Joanna VISSERS, gedoopt (rk) Schaijk 16-03-1751, overleden Schaijk 20-06-1813, dochter van Hermanus VISSERS en Marie Elisabeth NOOIJEN.
Uit deze relatie:

   1. Petronella, gedoopt (rk) Schaijk 20-01-1783.
Relatie met Hubertus KOOPMANS, begraven Schaijk 30-09-1808.
   2. Hermina, gedoopt (rk) Schaijk 04-08-1794.

 

VId    Henricus KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 20-04-1759, zoon van Peter KUIJPERS (zie Vd) en Hermina van den WIJNGAARD. Gehuwd voor de kerk Schaijk 25-06-1797 (rk) met Anna Maria van LIESHOUT, geboren Boekel 20-06-1772, overleden Schaijk 31-07-1824, dochter van Arnoldus van LIESHOUT en Cornelia Peters van den ELSEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Petrus (zie VIIc).
   2. Cornelis, gedoopt (rk) Schaijk 16-03-1800, begraven Schaijk 17-10-1810.
   3. Cornelia, gedoopt (rk) Schaijk 23-10-1801, overleden Schaijk 11-06-1826.

 

VIIa    Gerardus Antonius KUIJPERS, gedoopt (rk) Deursen 27-07-1774, zoon van Mathijs KUIJPERS (zie VIb) en Catharina ELEMANS. Gehuwd voor de kerk Ravenstein 08-06-1802 (rk) met Joanna Mechtildis MARTIJN, gedoopt (rk) Ravenstein 04-07-1778, overleden Ravenstein 05-06-1819, dochter van Antoon MARTIJN en Margaretha HOMMELAARS.
Uit dit huwelijk:

   1. Josephus Antonius, gedoopt (rk) Ravenstein 03-04-1807, overleden Loenersloot 17-11-1827.
   2. Sophia Maria, gedoopt (rk) Ravenstein 31-12-1809, overleden Ravenstein 20-01-1810, begraven Ravenstein 21-01-1810.

 

VIIb    Joannes Lambertus KUIJPERS, gedoopt (rk) Deursen 27-12-1775, overleden Ravenstein 08-08-1828, zoon van Mathijs KUIJPERS (zie VIb) en Catharina ELEMANS. Relatie met Maria LEIJTENS, gedoopt Elten (D) 20-02-1783, dochter van Theodorus LEITING en Anna RIERMANS.
Uit deze relatie:

   1. Matthias, geboren Heumen 28-02-1811, overleden Heumen 19-03-1811.
   2. Anna Maria Elisabeth, geboren Ravenstein 18-01-1816, overleden USA (emigratie) > mei 1853. Relatie met Hendrik van WORDRAGEN, geboren Ammerzoden 15-05-1814, overleden USA (emigratie) > mei 1853, zoon van Johannes Hendriks van WORDRAGEN en Catharina Gerrits van WORDRAGEN.
   3. Matthias (zie VIIIa).
   4. Catharina Aloysia, geboren Ravenstein 23-04-1820, overleden Ravenstein 19-11-1823.

 

VIIc    Petrus KUIJPERS, gedoopt (rk) Schaijk 13-12-1797, overleden Schaijk 15-01-1848, zoon van Henricus KUIJPERS (zie VId) en Anna Maria van LIESHOUT.
Gehuwd Schaijk 17-05-1828 met Lucia THEUNISSE, gedoopt (rk) Schaijk 02-02-1794, overleden Schaijk 27-02-1851, dochter van Franciscus TEUNISSE en Anna SIMONS.
Uit dit huwelijk:

   1. Hendrikus KUIPERS, geboren Schaijk 16-09-1829, overleden Schaijk 08-11-1862.
   2. Franciscus KUIPERS (zie VIIIb).
   3. Johannes KUIPERS, geboren Schaijk 09-04-1834, overleden Schaijk 01-12-1834.
   4. Johannes KUIPERS (zie VIIIc).
   5. Cornelis KUIPERS (zie VIIId).

 

VIIIa    Matthias KUIJPERS, geboren Ravenstein 15-04-1818, overleden Rotterdam 17-07-1897, zoon van Joannes Lambertus KUIJPERS (zie VIIb) en Maria LEIJTENS. Gehuwd Lith 01-05-1844 met Marie Henriette CLAASSEN, geboren Faiseaux, Namen (B) 08-1821, overleden Rotterdam 31-05-1887, dochter van Johannes CLAASSEN en Henriette Joseph de MULDER.
Uit dit huwelijk:

   1. Johannes Lambertus, geboren Ravenstein 06-07-1845, overleden Rotterdam 26-05-1883.
   2. Henrietta, geboren Lobith 1848, overleden Rotterdam 09-09-1853.
   3. Maria Catharina, geboren Rotterdam 26-09-1850, overleden Rotterdam 11-03-1879. Gehuwd Rotterdam 22-04-1874 met Marinus Hendrikus van DONK, geboren Rotterdam 09-07-1853, overleden Rotterdam 26-09-1924, zoon van Johannes Gerardus van DONK en Hendrina SCHÖLDERER.
   4. Philippus Aloysius, geboren Rotterdam 12-04-1853, overleden Rotterdam 17-01-1919.
   5. Henriette Maria, geboren Rotterdam 05-11-1855, overleden Rotterdam 14-02-1940. Gehuwd Rotterdam 27-01-1886 met Barend Bernardus KRIENS, geboren Rotterdam 02-10-1859, overleden Rotterdam 27-11-1944, zoon van Cornelis KRIENS en Johanna Cornelia DOEJAREN.
   6. Mattheus Wilhelmus, geboren Rotterdam 03-09-1858, overleden Rotterdam 24-10-1924. Gehuwd Rotterdam 11-09-1889 met Emerentiana Wilhelmina OTTEN, geboren Waldfeucht, Heinsberg, Aken (D) 17-06-1858, dochter van Jacob OTTEN en Catharina GATTINGER.

 

VIIIb    Franciscus KUIPERS, geboren Schaijk 21-12-1830, overleden Demen 19-10-1889, zoon van Petrus KUIJPERS (zie VIIc) en Lucia THEUNISSE. Gehuwd Dieden 28-04-1866 met Johanna van LOON, geboren Demen 08-08-1842, overleden Demen 14-04-1887, dochter van Adrianus van LOON en Anna Maria SCHOONENBERG.
Uit dit huwelijk:

   1. Petrus Adrianus, geboren Demen 06-12-1867, overleden Demen 28-01-1889.
   2. Marianus (zie IXa).
   3. Anna Maria, geboren Demen 02-03-1875, overleden Demen 01-04-1875.
   4. Johanna Maria, geboren Demen 18-02-1877, overleden Demen 03-12-1878.

 

VIIIc    Johannes KUIPERS, geboren Schaijk 03-10-1835, overleden Huisseling 17-08-1900, zoon van Petrus KUIJPERS (zie VIIc) en Lucia THEUNISSE. Gehuwd (1) Huisseling 24-02-1866 met Catharina van OCHTEN, geboren Niftrik 13-08-1833, overleden Huisseling 08-06-1888, dochter van Willem van OCHTEN en Wilhelmina GEURTS. Gehuwd (2) Schaijk 25-10-1889 met Catharina van BOEKEL, geboren Schaijk 12-04-1848, overleden Schaijk 18-09-1921, dochter van Francis van BOEKEL en Maria Anna van der ZANDEN.
Uit het eerste huwelijk:

   1. Wilhelmina, geboren Huisseling 13-12-1866, overleden 05-11-1876.
   2. Petrus Wilhelmus, geboren Huisseling 01-09-1868, overleden Utrecht 28-01-1889.
   3. Lucia, geboren Huisseling 30-09-1869, overleden Huisseling 24-07-1887.
   4. Petrus, geboren Huisseling 15-11-1870, overleden Huisseling 25-05-1887.

Uit het tweede huwelijk:

   5. Catharina, geboren Huisseling 03-09-1891, overleden Huisseling 31-03-1896.
   6. Petrus Franciscus, geboren Huisseling 27-10-1893, overleden Huisseling 31-05-1896.

 

VIIId    Cornelis KUIPERS, geboren Schaijk 28-12-1839, overleden Nederasselt 10-08-1912, zoon van Petrus KUIJPERS (zie VIIc) en Lucia THEUNISSE. Gehuwd (1) Overasselt 29-04-1865 met Jacoba SPIERINGS, geboren Escharen 23-08-1833, overleden Nederasselt 03-12-1878, dochter van Theodorus SPIERINGS en Antonetta TOONE. Gehuwd (2) Overasselt 11-02-1882 met Maria SMITS, geboren Nederasselt 13-03-1863, overleden Nederasselt 20-05-1893, dochter van Franciscus SMITS en Maria Anna UIJEN.
Uit het eerste huwelijk:

   1. Geertrui, geboren Nederasselt 27-01-1866.
   2. Peter, geboren Nederasselt 18-03-1867, overleden Himmelgeist (Pruissen) 26-02-1892. Gehuwd Overasselt 03-02-1891 met Elisabeth DUDDENHAUSEN, geboren Pömbsen (Pruissen) 02-09-1862, dochter van Joseph DUDDENHAUSEN en Francisca MIKUS.
   3. Lourens (zie IXb).
   4. Theodorus, geboren Nederasselt 19-06-1870, overleden …. (Pruissen) 1895.
   5. Antonetta, geboren Nederasselt 20-06-1871, overleden Nederasselt 24-02-1887.
   6. Johannes (zie IXc).
   7. Theodorus Franciscus (zie IXd).
   8. Henricus Franciscus, geboren Nederasselt 02-12-1878, overleden Nederasselt 22-03-1886.

Uit het tweede huwelijk:

   9. Jacoba Maria, geboren Nederasselt 25-04-1882, overleden Nederasselt 12-02-1889.
   10. Anna Maria, geboren Nederasselt 26-02-1884, overleden Nederasselt 18-07-1884.
   11. Anna Maria, geboren Nederasselt 19-06-1885, overleden Oss 14-02-1967.
   12. Antonet, geboren Nederasselt 24-05-1887, overleden Nederasselt 19-06-1906.
   13. Catharina Johanna, geboren Nederasselt 28-07-1888, overleden Nederasselt 15-04-1889.
   14. Jacobus (zie IXe).
   15. Johannes Hendrikus, geboren Nederasselt 09-11-1890, overleden Nederasselt 23-03-1891.
   16. Johanna Jacoba, geboren Nederasselt 14-03-1892, overleden Nederasselt 22-10-1892.
   17. levenloos geboren dochter, overleden Nederasselt 20-05-1893.

 

IXa    Marianus KUIPERS, geboren Demen 08-09-1871, overleden Ravenstein 23-11-1953, zoon van Franciscus KUIPERS (zie VIIIb) en Johanna van LOON. Gehuwd Dieden 08-02-1899 met Hendrica van der ZAND, geboren Demen 09-02-1857, overleden Ravenstein 20-12-1952, dochter van Gerardus van der ZAND en Maria van de BURGT.
Uit dit huwelijk:

   1. Joanna Maria, geboren Demen 22-05-1900, overleden Ravenstein 20-09-1986.
Gehuwd Dieden 28-12-1922 met Gerardus Wilhelmus NASS, geboren Herpen 30-10-1888, overleden Ravenstein 01-06-1970, zoon van Wilhelmus Fredericus NASS en Petronella van den AKKER.

 

IXb    Lourens KUIPERS, geboren Nederasselt 27-06-1868, overleden Scio, Linn, OR USA 1954, zoon van Cornelis KUIPERS (zie VIIId) en Jacoba SPIERINGS. Gehuwd Sandstone, Pine, MI USA 1901 met Bertha LANGESLAG, geboren Wijchen 1882, overleden Salem, OR USA 1962, dochter van Florus LANGESLAG en Lamberdina WILLEMS.
Uit dit huwelijk:

   1. Jakob (Jay) Willis KUIPER (zie Xa).
   2. Louise Marie, geboren Sandstone, Pine MN USA 26-02-1904, overleden Springfield, Lane, OR USA 11-03-1973. Gehuwd (1) ca. 1923 met Charles Walter PLUMMER, geboren Holyoke, Philips, CO USA 22-01-1890, overleden Crabtree, Linn, OR USA 26-08-1926, zoon van Philemon PLUMMER en Sophia CARLSON. Gehuwd (2) Oregon 1928 met Guy Leonard ROSS, geboren Alsea, Benton, OR USA 30-01-1895, overleden Lane Co, OR USA 07-03-1935. Gehuwd (3) Oregon 1935 met John Denny STUART, geboren 10-12-1903, overleden jun-1984, zoon van William STUART en Rohena May DENNY.
   3. John Joseph, geboren Idaho USA 08-02-1906, overleden 21-11-1990. Relatie met Eva OAKLEY, geboren Hansen, Twin Falls, ID USA 06-09-1916, overleden Stayton, Marion, OR USA 24-10-1979, dochter van Benjamin Frederick OAKLEY en Lucille GRAHAM.
   4. Peter Major David, geboren Idaho USA 01-11-1907, overleden Cottage Grove, Lane, OR, USA 16-09-1993. Gehuwd 16-10-1946 met Janette CODER, geboren Oklahoma (?) 13-02-1907, overleden Cottage Grove, Lane, OR, USA jun-1995.
   5. William Hug KUIPER (zie Xb).
   6. Theodore N. Geboren Bellgrove, ID USA 28-03-1912, overleden Stayton, Marion, OR USA 27-02-2002. Gehuwd 08-05-1986 met Ada Mae WILLIAMS, geboren Perry, Dallas, IA USA 05-07-1918, overleden Stayton, Marion, OR USA 01-07-2001, dochter van Albert Charles WILLIAMS en Clara Mae FARNAM.
   7. Agnes Diane, geboren Idaho USA 1913, overleden 1970. Relatie met Justus Joseph PARKER, geboren Centralia, Lewis, WA USA 10-08-1904, overleden Scio, Linn, ORA USA 30-05-1955, zoon van James F. PARKER en Ellen G. MCKORMICK.
   8. Lawrence Floris, geboren Idaho USA 28-06-1917, overleden Scio, Linn, OR USA 24-07-1998. Relatie met Elsie May NN, geboren 31-12-1922, overleden 26-10-1980.
   9. Henry Cornelius (zie Xc).
   10. Margaret Mary, geboren Plummer, Benewah, ID USA 31-10-1921, overleden Sublimity, Marion, OR USA 15-12-2012. Gehuwd 05-06-1940 met Joseph Louis SCHRICK, geboren Alpine, Kent, MI USA 03-05-1911, overleden 11-12-1998, zoon van Frank SCHRICK en Margareth Marie VIERHEILIG.
   11. Francis Anthony, geboren Washington State USA 1924. Relatie (1) met NN CAGLE. Relatie (2) met NN MAXINE.

 

IXc    Johannes KUIPERS, geboren Nederasselt 16-09-1875, overleden Grave 21-06-1953, zoon van Cornelis KUIPERS (zie VIIId) en Jacoba SPIERINGS. Gehuwd Grave 05-10-1899 met Mathea Maria JANSEN, geboren Grave 16-03-1867, overleden Reek 04-02-1961, dochter van Johannes JANSEN en Christina GERRITS.
Uit dit huwelijk:

   1. Christina Johanna Maria, geboren Grave 24-12-1900, overleden Schaijk 18-03-1976. Gehuwd 06-05-1930 met Jacobus Wilhelmus NAS, geboren Heijen 13-09-1901, overleden Grave 08-03-1976, zoon van Theodorus NAS en Wilhelmina SCHERDERS.
   2. Jacobus Cornelis Maria (zie Xd).
   3. Johanna Wilhelmina Maria, geboren Grave 27-05-1904, overleden Escharen 03-08-1977. Relatie met Antonius Johannes LOEFFEN, geboren Velp 09-03-1893, overleden Velp 24-02-1962, zoon van Ludovicus LOEFFEN en Maria LAMERS.

 

IXd    Theodorus Franciscus KUIPERS, geboren Nederasselt 07-09-1877, overleden Heesch 23-12-1968, zoon van Cornelis KUIPERS (zie VIIId) en Jacoba SPIERINGS. Gehuwd Nijmegen 10-02-1916 met Francisca Johanna SMITS, geboren Heumen 09-04-1879, overleden Nijmegen 05-01-1954, dochter van Martinus SMITS en Petronella HUIJBERS.
Uit dit huwelijk:

   1. Cornelis Martinus (zie Xe).
   2. Martinus Petrus (zie Xf).
   3. Petronella Jacoba, geboren Nederasselt 01-12-1920, overleden Wijchen 03-06-2009. Gehuwd 29-08-1945 met Antonius Lambertus WILLEMS, geboren Overasselt 08-07-1918, overleden Nijmegen 06-05-1995.
   4. Petrus Marinus, geboren Nederasselt 11-07-1923.

IXe    Jacobus KUIPERS, geboren Nederasselt 19-07-1889, overleden Nijmegen 22-03-1967, zoon van Cornelis KUIPERS (zie VIIId) en Maria SMITS.
Gehuwd Oeffelt 27-04-1921 met Antonia BRANJE, geboren Cuijk en Sint-Agatha 22-10-1878, overleden Gennep 18-09-1965, dochter van Hendrikus BRANJE en Petronella KALKERS.
Uit dit huwelijk:

   1. Maria Petronella Cornelia, geboren Oeffelt 07-01-1922, overleden Nijmegen 07-07-1983.
Gehuwd 10-05-1944 met Eduard Hermann Robert KALLER, geboren Leeuwarden 06-06-1912, overleden Boxmeer 22-08-1982.

 

Xa    Jakob (Jay) Willis KUIPER, geboren Sandstone, Pine, MN USA 08-11-1902, overleden 20-01-1987, zoon van Lourens KUIPERS (zie IXb) en Bertha LANGESLAG. Gehuwd Vancouver, Clark, WA, USA 17-08-1925 met Cora Lucinda BOGGS, geboren Linkville, Klamath, OR USA 14-11-1907, overleden 07-07-2000, dochter van Henry L. BOGGS en Musa NN.
Uit dit huwelijk:

   1. Fred Joseph (zie XIa).

 

Xb    William Hug KUIPER, geboren Coeur d´Alene, Kootenai, OR USA 16-10-1909, overleden Salem, Marion, OR USA 03-03-1973, zoon van Lourens KUIPERS (zie IXb) en Bertha LANGESLAG. Gehuwd Salem, Marion, OR USA 06-09-1934 met Vivian Moree CHAIN, geboren Jefferson, Marion, OR USA 07-05-1916, overleden Salem, Marion, OR USA 13-05-1993, dochter van William Newton CHAIN en Hester Anna WRAY.
Uit dit huwelijk:

   1. Barbara Elaine, geboren Salem, Marion, OR USA 16-03-1939. Gehuwd (1) Salem, Marion, OR USA 1963 met James Donald RABE. Relatie (2) met John JOHNSON. Relatie (3) met Donald GAFFNEY.
   2. Jerry (zie XIb).

 

Xc    Henry Cornelius KUIPERS, geboren Washington State USA 1919, zoon van Lourens KUIPERS (zie IXb) en Bertha LANGESLAG. Relatie met Helen Loretta CHATFIELD, geboren Elk City, Lincoln, OR USA 29-02-1928, overleden Scio, Linn, OR USA 08-01-2009, dochter van Edward Eugene CHATFIELD en Dora Alice DAVENPORT.
Uit deze relatie:

   1. Sharon Lea, geboren 1947. Relatie met Floyd William HEDRICKS.
   2. Alice Catherine, geboren 1949. Relatie met Gary Lee DAVID / DAVIS.
   3. Steven Edward (zie XIc).
   4. Loren Henry, geboren 1957. Relatie (1) met Wanda M. VANCUREN, geboren 1950. Relatie (2) met Deborah Frances DEVEREAUX, geboren 1956.

 

Xd    Jacobus Cornelis Maria KUIPERS, geboren Grave 10-07-1902, overleden Oss 07-03-1990, zoon van Johannes KUIPERS (zie IXc) en Mathea Maria JANSEN. Gehuwd (1) Overasselt 14-04-1932 met Maria NIKKELS, geboren Nederasselt 17-03-1909, overleden Nijmegen 10-05-1974, dochter van Henricus NIKKELS en Petronella Maria BOUWMANS. Gehuwd (2) Schaijk 12-05-1975 met Elisabeth Anna BALLAST, geboren Bottrop (D) 23-07-1908, overleden Nijmegen 22-04-1979, dochter van Mathaus Anton BALLAST en Christine SCHNIEDERS.
Uit het eerste huwelijk:

   1. Mathea Petronella Maria, geboren Velp 25-07-1933. Gehuwd Grave 23-02-1965 met Johannes Gerardus Maria de MELKER WORMS, geboren Ginneken en Bavel 07-01-1937, overleden Hengelo (O) 03-01-2004, zoon van Arie de MELKER WORMS en Joanna Francisca Josephina van ZON.
   2. Petronella Henrica Maria, geboren Velp 22-11-1934. Gehuwd Grave 28-05-1960 met Josephus Martinus ROEFS, geboren Escharen 26-01-1935, zoon van Jan Johannes ROEFS en Petronella Maria BONGERS.
   3. Johanna Henrica, geboren Escharen 04-12-1936. Relatie met Johannes Wilhelmus HAVERKORT, geboren Roosendaal en Nispen 07-08-1933, overleden Son en Breugel 19-03-1999, zoon van Wilhelmus Josephus HAVERKORT en Dimphna Cornelia van TERHEIJDEN.
   4. Henricus Jacobus Maria (zie XId).
   5. Maria Jacoba, geboren Escharen 27-06-1943, overleden Oss 27-11-2003. Relatie met Johannes Ludovicus van OSS, geboren Oijen 21-01-1938, overleden Oss 27-11-1995, zoon van Johannes Antonius van OSS en Arnolda Catharina VERMEULEN.

 

Xe    Cornelis Martinus KUIPERS, geboren Nederasselt 08-12-1916, overleden Wijchen 01-10-1988, zoon van Theodorus Franciscus KUIPERS (zie IXd) en Francisca Johanna SMITS.
Gehuwd Nijmegen 21-05-1943 met Aaltje Margaretha DAAMS, geboren Nijmegen 09-06-1920, overleden Nijmegen 04-03-2010.
Uit dit huwelijk:

   1. Everdina Johanna Alie, geboren Nijmegen 20-07-1946. Gehuwd 10-02-1969 met Frans MEIJER.
   2. Yvonne Petronella Maria, geboren Nijmegen 29-01-1951. Gehuwd 16-10-1972 met Huub SISTERMANNS.
   3. Johannes Theodorus Cornelis, geboren Nijmegen 27-02-1954. Gehuwd 30-09-1976 met Emma van der HEIJDEN.

 

Xf    Martinus Petrus KUIPERS, geboren Nederasselt 20-02-1918, overleden Nijmegen 18-07-2002, zoon van Theodorus Franciscus KUIPERS (zie IXd) en Francisca Johanna SMITS. Gehuwd 25-08-1944 met Wilhelmina Elisabeth ARTS, overleden Nijmegen 13-09-2008.
Uit dit huwelijk:

   1. Theo.
   2. Mieke.
   3. Marko.
   4. Anne.
   5. Hans.

 

XIa    Fred Joseph KUIPER, geboren San Francisco, CA USA 27-12-1934, overleden 05-10-1995, zoon van Jakob (Jay) Willis KUIPER (zie Xa) en Cora Lucinda BOGGS. Gehuwd (1) ca. 1980 met Paula SCHILLING. Relatie (2) met Sara BARKER.
Uit de tweede relatie:

   1. Jeffrey Alan (zie XIIa).
   2. Rhonda. Gehuwd 06-06-1975 met Ron FOUNTAIN.
   3. Gerard (Jerry) R. (zie XIIb).

 

XIb    Jerry KUIPER, geboren Salem, Marion, OR USA 28-02-1943, zoon van William Hug KUIPER (zie Xb) en Vivian Moree CHAIN. Relatie (1) met Lynne MOBLEY. Relatie (2) met Janet J. ROGERS, geboren 1944.
Uit de tweede relatie:

   1. Kristi Lynne, geboren 1970.
   2. Holli Ann, geboren 30-11-1973. Relatie met Martin Virgil JEPPSEN, geboren  11-06-1973, zoon van Virgil V JEPPSEN en Betty Jo NN.

 

XIc    Steven Edward KUIPERS, geboren 1954, zoon van Henry Cornelius KUIPERS (zie Xc) en Helen Loretta CHATFIELD. Relatie (1) met Mary Ann SMITH, geboren 1950. Relatie (2) met Miriam Lois GEHMAN, geboren 1945.
Uit de eerste relatie:

   1. Charles Joseph, geboren 1978.
   2. Timothy Guy, geboren 1980.

 

XId    Henricus Jacobus Maria KUIPERS, geboren Escharen 01-10-1939, zoon van Jacobus Cornelis Maria KUIPERS (zie Xd) en Maria NIKKELS.
Kinderen:

   1. Adriana Geertruida Maria, geboren Breda 06-05-1963, overleden Escharen 07-06-1965.
   2. Adriana Maria Geertruida Joh. Geboren Deventer 17-06-1966.
   3. Maria Helena Mathea, geboren Deventer 21-06-1968.
   4. Susanna Petronella Geertruida, geboren Epse 14-11-1971.

 

XIIa    Jeffrey Alan KUIPER, geboren St.Helens, Columbia, OR USA 28-02-1962, overleden Portland, Multnomah, OR USA 09-12-2011, zoon van Fred Joseph KUIPER (zie XIa) en Sara BARKER. Gescheiden (datum onbekend) van Sarah CZARNECKI, geboren ca. 1965.
Uit deze relatie:

   1. Tia.
   2. Kara.

 

XIIb    Gerard (Jerry) R. KUIPER, zoon van Fred Joseph KUIPER (zie XIa) en Sara BARKER. Relatie met Kimberly NN.
Uit deze relatie:

   1. Karen.
   2. Kristopher.

 

 



gemaakt met PRO-GEN ‘Genealogie à la Carte’ software