I    Henricus TONEN.
Gehuwd met Joanna NN.
Uit dit huwelijk:

   1. Wilhelma HENDRIKS TUNNISSEN, gedoopt (rk) Schaijk 24-11-1662.
   2. Antonia HENDRIKS TUNNISSEN, gedoopt (rk) Schaijk 30-10-1665.
   3. Mechtilda HENDRIKS TUNNISSEN, gedoopt (rk) Schaijk 29-08-1668.
   4. Daniel HENDRIKS TUNNISSEN (zie IIa).
   5. Maria HENDRIKS TUNNISSEN, gedoopt (rk) Schaijk 20-01-1675.
   6. Joannes HENDRIKS TUNNISSEN (zie IIb).

IIa    Daniel HENDRIKS TUNNISSEN, gedoopt (rk) Schaijk 03-08-1671, zoon van Henricus TONEN (zie I) en Joanna NN.
Gehuwd voor de kerk Schaijk 19-02-1700 (rk) met Mathea JANSEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Joanna HENDRIKS, gedoopt (rk) Schaijk 19-12-1700.
   2. Maria HENDRIKS, gedoopt (rk) Schaijk 27-08-1703.
   3. Joannes HENDRIKS, gedoopt (rk) Schaijk 13-06-1706.
Gehuwd voor de kerk Schaijk 29-11-1737 (rk) met Maria WILLEMS.
   4. Hendrina HENDRIKS, gedoopt (rk) Schaijk 12-12-1710.

IIb    Joannes HENDRIKS TUNNISSEN, gedoopt (rk) Schaijk 07-10-1680, zoon van Henricus TONEN (zie I) en Joanna NN.
Gehuwd voor de kerk Schaijk 06-04-1704 (rk) met Lamberta Jan RUTTEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Joanna HENDRIKS, gedoopt (rk) Schaijk 12-12-1705.
   2. Hendrina HENDRIKS, gedoopt (rk) Schaijk 25-02-1708.
   3. Joannes HENDRIKS (zie III).
   4. Mechtilda HENDRIKS, gedoopt (rk) Schaijk 15-12-1712.
   5. Nicolaas HENDRIKS, gedoopt (rk) Schaijk 13-08-1714.
   6. Maria HENDRIKS, gedoopt (rk) Schaijk 27-03-1717.
   7. Martinus HENDRIKS, gedoopt (rk) Schaijk 09-10-1718.
   8. Petronella HENDRIKS, gedoopt (rk) Schaijk 01-03-1722.
   9. Cornelia HENDRIKS, gedoopt (rk) Schaijk 17-11-1724.

III    Joannes HENDRIKS, gedoopt (rk) Schaijk 17-04-1710, zoon van Joannes HENDRIKS TUNNISSEN (zie IIb) en Lamberta Jan RUTTEN.
Gehuwd voor de kerk Schaijk 30-10-1737 (rk) met Wilhelma MELISSEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Joannes (zie IVa).
   2. Martinus (zie IVb).
   3. Gerardus, gedoopt (rk) Schaijk 26-03-1742.
   4. Theodorus (zie IVc).
   5. Gertruda, gedoopt (rk) Schaijk 08-06-1745.
   6. Mechtilda, gedoopt (rk) Schaijk 21-08-1746, overleden Schaijk 23-11-1822.
   7. Leonarda, gedoopt (rk) Schaijk 26-10-1747.

IVa    Joannes HENDRIKS, gedoopt (rk) Schaijk 29-09-1738, overleden Schaijk 29-08-1827, zoon van Joannes HENDRIKS (zie III) en Wilhelma MELISSEN.
Gehuwd voor de kerk Schaijk 30-04-1765 (rk) met Maria MANDERS, geboren Gemert 06-11-1741, dochter van Franciscus Peters MANDERS en Barbara van GEMERT.
Uit dit huwelijk:

   1. Hendrina van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 16-03-1766, overleden Oss 19-04-1848.
Gehuwd voor de kerk Oss 09-05-1802 (rk) met Dirk van HOUT, gedoopt (rk) Boekel 31-03-1754, overleden Oss 15-12-1822, zoon van Jochem Gerits van HOUT en Allegonda Joes Claassen van den ELZEN.
   2. Barbara van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 21-07-1767.
   3. Gertruda van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 31-03-1769, overleden Schaijk 23-02-1835.
   4. Anna Maria van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 02-07-1770.
   5. Helena Maria van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 15-07-1772.
   6. Lamberdina van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 01-03-1775.
   7. Franciscus van der LINDEN (zie Va).

IVb    Martinus HENDRIKS, gedoopt (rk) Schaijk 22-09-1740, zoon van Joannes HENDRIKS (zie III) en Wilhelma MELISSEN.
Gehuwd voor de kerk Schaijk 08-05-1770 (rk) met Joanna Theodori SWAENS.
Uit dit huwelijk:

   1. Martinus van der LINDEN (zie Vb).

IVc    Theodorus HENDRIKS, gedoopt (rk) Schaijk 09-11-1743, overleden Schaijk 28-08-1819, zoon van Joannes HENDRIKS (zie III) en Wilhelma MELISSEN.
Gehuwd voor de kerk (1) Schaijk 21-06-1768 (rk) met Lucia (of Sophia) THIEL, VAN, begraven Schaijk 16-07-1777.
Gehuwd voor de kerk (2) Schaijk 01-02-1801 (rk) met Johanna Maria Jacobi van den BERK, overleden Schaijk 18-02-1844, dochter van Jacobus van den BERK en Mechtilda Henrica de GROOT.
Uit het eerste huwelijk:

   1. Petrus van der LINDEN (zie Vc).
   2. Mathias van der LINDEN (zie Vd).
   3. Anna Maria van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 18-12-1771.
   4. Helena Maria van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 13-09-1774.

Uit het tweede huwelijk:

   5. Joanna Gertruda van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 16-01-1802, overleden Schaijk 13-05-1883.
Gehuwd Schaijk 17-09-1849 met Martinus VERBRUGGEN, gedoopt (rk) Schaijk 03-02-1796, overleden Schaijk 18-05-1874, zoon van Michael VERBRUGGEN en Bardien KOBUSSE.
   6. Mechtilda van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 16-06-1803.
   7. Jacobus van der LINDEN (zie Ve).
   8. Mechtilda van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 09-11-1806.
   9. Lucia van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 09-11-1806.

Va    Franciscus van der LINDEN, geboren Schaijk 1777, overleden Schaijk 31-08-1833, zoon van Joannes HENDRIKS (zie IVa) en Maria MANDERS.
Gehuwd voor de kerk Schaijk 10-01-1803 (rk) met Emerentiana van der HEIJDEN, gedoopt (rk) Schaijk 09-09-1771, overleden Schaijk 04-07-1841, dochter van Theodorus Cornelissen van der HEIJDEN en Antonetta DERKS.
Uit dit huwelijk:

   1. Martinus, gedoopt (rk) Schaijk 25-04-1803.
Gehuwd Schaijk 17-04-1830 met Maria van HAL, gedoopt (rk) Lith 30-06-1803, overleden Lith 31-08-1830, dochter van Johannes van DALEN en Christina VERHAGEN.
   2. Theodorus, gedoopt (rk) Schaijk 13-08-1805, overleden Schaijk 10-03-1890.
   3. Antonius (zie VIa).
   4. Joanna Maria, gedoopt (rk) Schaijk 26-11-1810, overleden Schaijk 28-06-1885.
Gehuwd Schaijk 13-05-1844 met Martinus van DALEN, gedoopt (rk) Schaijk 04-08-1805, overleden Schaijk 04-07-1861, zoon van Johannes van DALEN en Christina VERHAGEN.
   5. Dora Maria, geboren Schaijk 13-06-1815, overleden Schaijk 14-06-1815.
   6. Joanna Maria, geboren Schaijk 08-12-1816, overleden Schaijk 17-01-1851.
Gehuwd Schaijk 06-11-1843 met Martinus BLOKS, geboren Nistelrode 17-06-1822, overleden Schaijk 22-01-1911, zoon van Hendrikus BLOKS en Anna Maria van STEENBERGEN.

Vb    Martinus van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 03-08-1770, overleden Schaijk 08-08-1822, zoon van Martinus HENDRIKS (zie IVb) en Joanna Theodori SWAENS.
Gehuwd met Adriana van HEESCH, overleden Reek 14-08-1842, dochter van Paulus van HEESCH en Johanna GEURTS.
Uit dit huwelijk:

   1. Joannes (zie VIb).
   2. Petronella, gedoopt (rk) Schaijk 12-06-1796.
   3. Martinus (zie VIc).
   4. Johannes Wilhelmus, gedoopt (rk) Schaijk 27-09-1800, overleden Schaijk 08-09-1824.
   5. (Joannes) Theodorus, gedoopt (rk) Schaijk 01-06-1803, overleden Schaijk 03-02-1830.
   6. Petrus (zie VId).
   7. Joannes Henricus (zie VIe).

Vc    Petrus van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 28-03-1769, overleden Schaijk 16-03-1829, zoon van Theodorus HENDRIKS (zie IVc) en Lucia (of Sophia) THIEL, VAN.
Gehuwd voor de kerk Schaijk 10-07-1792 (rk) met Maria Anna JANSSEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Caecilia, gedoopt (rk) Schaijk 29-12-1793, overleden Berghem 28-05-1859.
Gehuwd Schaijk 23-05-1842 met Joannes van der SLOOT, gedoopt (rk) Sint-Michielsgestel 13-01-1790, overleden Berghem 14-05-1863, zoon van Joannes van der SLOOT en Wilhelmina van HEST.
   2. Joanna Gertruda, gedoopt (rk) Schaijk 04-08-1795.
   3. Leonardus (zie VIf).
   4. Joannes (zie VIg).
   5. Joannes, overleden Schaijk 31-01-1797.

Vd    Mathias van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 21-09-1770, overleden Oss 02-03-1834, zoon van Theodorus HENDRIKS (zie IVc) en Lucia (of Sophia) THIEL, VAN.
Gehuwd voor de kerk Oss 19-04-1807 (rk) met Lamberdina van UDEN, gedoopt (rk) Oss 10-06-1780, overleden Oss 28-12-1847, dochter van Geert van UDEN en Dirris van LEUKEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Franciscus (zie VIh).
   2. Christina, geboren Oss 06-02-1812, overleden Oss 20-08-1844.
Gehuwd Oss 09-11-1839 met Antonie van UDEN, geboren Oss 03-05-1811, overleden Oss 05-04-1862, zoon van Jan van UDEN en Dirris de BIE.
   3. Hermanus, geboren Oss 15-01-1815, overleden Oss 12-08-1864.
   4. Johannes, geboren Oss 10-04-1822, overleden Oss 10-04-1822.
   5. Wilhelmus, geboren Oss 10-04-1822, overleden Oss 10-04-1822.
   6. Wilhelmina, geboren Oss 01-05-1824, overleden Oss 10-10-1835.

Ve    Jacobus van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 23-08-1805, overleden Schaijk 01-11-1863, zoon van Theodorus HENDRIKS (zie IVc) en Johanna Maria Jacobi van den BERK.
Gehuwd Schaijk 10-05-1841 met Maria Elisabeth VERHAGEN, gedoopt (rk) Schaijk 02-06-1806, overleden Zeeland 07-04-1884, dochter van Joannes VERHAGEN en Elisabeth NUIJEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Theodorus, geboren Schaijk 11-01-1846, overleden Schaijk 23-01-1846.

VIa    Antonius van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 14-01-1808, zoon van Franciscus van der LINDEN (zie Va) en Emerentiana van der HEIJDEN.
Gehuwd Schaijk 15-10-1837 met Joanna Maria VERWEIJEN, geboren Schaijk 05-09-1813, overleden Schaijk 16-01-1866, dochter van Martinus VERWEIJEN en Joanna Maria SPANJERS.
Uit dit huwelijk:

   1. Franciscus (zie VIIa).
   2. Johannes, geboren Schaijk 07-09-1840, overleden Schaijk 14-11-1840.
   3. Emericus (zie VIIb).
   4. Anna Maria, geboren Schaijk 06-06-1844, overleden Mill 1929.
Gehuwd Schaijk 08-04-1872 met Johannes ROEFS, geboren Schaijk 13-07-1833, overleden Mill 1895, zoon van Gerardus ROEFS en Helena SCHEL.
   5. Lambertus, geboren Schaijk 24-10-1845, overleden Schaijk 22-04-1852.
   6. Emerentiana, geboren Schaijk 11-11-1847, overleden Schaijk 17-01-1848.
   7. Bernardina, geboren Schaijk 20-11-1848.
Gehuwd Beers 10-04-1877 met Cornelis LENDERS, geboren Beers 16-09-1849, zoon van Bernardus LENDERS en Anna Maria Elizabeth PETERS.
   8. Maria Anna, geboren Schaijk 25-09-1850, overleden Schaijk 17-09-1939.
Gehuwd Schaijk 09-05-1881 met Adrianus van der WIJST, geboren Schaijk 29-06-1848, overleden Schaijk 11-05-1898, zoon van Johannes van der WIJST en Johanna Maria van HEESCH.
   9. Johannes (zie VIIc).
   10. Hendrikus, geboren Schaijk 12-04-1853, overleden Schaijk 25-12-1854.
   11. Lambertus (zie VIId).
   12. Martinus, geboren Schaijk 01-02-1857, overleden Schaijk 19-02-1857.

VIb    Joannes van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 06-01-1794, overleden Schaijk 30-08-1834, zoon van Martinus van der LINDEN (zie Vb) en Adriana van HEESCH.
Gehuwd Schaijk 21-05-1824 met Theodora Maria ZWAENS, gedoopt (rk) Schaijk 25-04-1799, overleden Schaijk 14-09-1832, dochter van Joannes Peter ZWAANS en Joanna Geertruij VERHAGEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Johannes, geboren Schaijk 18-05-1827, overleden Schaijk 13-04-1833.
   2. Petronella, geboren Schaijk 19-02-1830, overleden Schaijk 05-03-1830.
   3. Petrus, geboren Schaijk 07-07-1831, overleden Reek 25-12-1832.

VIc    Martinus van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 05-09-1798, overleden Reek 03-03-1852, zoon van Martinus van der LINDEN (zie Vb) en Adriana van HEESCH.
Gehuwd Reek 22-05-1828 met Petronella van den HOOGEN, geboren Reek 14-11-1797, overleden Reek 06-09-1868, dochter van Theodorus van den HOOGEN en Maria SCHIKS.
Uit dit huwelijk:

   1. Martinus, geboren Reek 18-03-1829.
   2. Theodorus, geboren Reek 11-10-1831, overleden Reek 28-01-1832.
   3. Antoon, geboren Reek 01-05-1833, overleden Reek 26-01-1880.
Gehuwd Zeeland 18-04-1868 met Hendrika BOELAARS, geboren Zeeland 10-11-1837, overleden Zeeland 03-11-1923, dochter van Antonius BOELAARS en Maria van NEERVEN.
   4. Theodora Maria, geboren Reek 27-01-1837, overleden Reek 19-06-1895.
Gehuwd Reek 26-11-1862 met Augustinus Joannes Antonius van der MEULEN, geboren Reek 13-10-1828, overleden Reek 14-03-1917, zoon van Wilhelmus Walterus van der MEULEN en Maria Joanna Petronella NUIJTS.

VId    Petrus van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 13-12-1805, overleden Ravenstein 29-06-1884, zoon van Martinus van der LINDEN (zie Vb) en Adriana van HEESCH.
Gehuwd Schaijk 07-03-1831 met Petronella de BRUIJN, geboren Heesch 07-01-1804, overleden Ravenstein 22-06-1878, dochter van Andries de BRUIJN en Maria LOENS / LOOIJENS.
Uit dit huwelijk:

   1. Maria, geboren Ravenstein 11-12-1834, overleden Ravenstein 05-02-1901.
Gehuwd Ravenstein 30-04-1866 met Wilhelmus Johannes van HORSSEN, geboren Ravenstein 19-08-1826, overleden Ravenstein 24-03-1887, zoon van Leonardus van HORSSEN en Hendrina ROELOFS.
   2. Johannes Franciscus Aloysius, geboren Ravenstein 16-04-1836, overleden Ravenstein 28-02-1837.
   3. Theodorus Cornelius, geboren Ravenstein 18-05-1838.
   4. Johanna Franciska, geboren Ravenstein 03-07-1839, overleden Ravenstein 02-11-1839.
   5. Johannes Adrianus, geboren Ravenstein 28-12-1840, overleden Ravenstein 07-04-1841.
   6. Adrianus, geboren Ravenstein 29-07-1842, overleden Ravenstein 16-12-1843.
   7. Johanna, geboren Ravenstein 23-08-1843, overleden Ravenstein 21-09-1843.
   8. Adrianus, geboren Ravenstein 22-09-1844, overleden Ravenstein 17-03-1845.

VIe    Joannes Henricus van der LINDEN, gedoopt (rk) Schaijk 07-09-1808, overleden Heeswijk 28-11-1875, zoon van Martinus van der LINDEN (zie Vb) en Adriana van HEESCH.
Gehuwd Den Dungen 21-04-1833 met Henrica VISSERS, geboren Den Dungen, overleden Heeswijk 13-02-1878, dochter van Wilhelmus VISSERS en Maria van der STEEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Maria, geboren Heeswijk 25-11-1836, overleden Heeswijk 03-06-1860.
Gehuwd met Hendrikus van BAKEL.

VIf    Leonardus van der LINDEN, gedoopt (rk) Herpen 02-03-1800, overleden Schaijk 06-04-1882, zoon van Petrus van der LINDEN (zie Vc) en Maria Anna JANSSEN.
Gehuwd (1) Berghem 21-11-1829 met Anna Maria JANSEN, dochter van Henricus JANSEN en Helena STRIK.
Gehuwd (2) Schaijk 03-06-1848 met Agnes van den HEUVEL, geboren Schaijk 26-11-1811, overleden Huisseling en Neerloon 23-05-1890, dochter van Adriaan van den HEUVEL en Helena VERSTEGEN.
Uit het tweede huwelijk:

   1. Maria, geboren Schaijk 17-04-1849, overleden Schaijk 06-05-1849.
   2. Maria, geboren Schaijk 08-04-1850, overleden Oss 26-05-1934.
Gehuwd (1) Berghem 13-04-1901 met Gerardus van HOOGSTRATEN, zoon van Jan van HOOGSTRATEN en Johanna BROERS.
Gehuwd (2) Berghem 28-06-1918 met Hendrik HARTJES, overleden Oss 24-07-1941, zoon van Jan HARTJES en Catharina van de LEEMPUT.
   3. Hendrika, geboren Schaijk 02-09-1851, overleden Huisseling en Neerloon 20-12-1917.
Gehuwd Schaijk 27-01-1890 met Johannes VERMEULEN, geboren Deursen en Dennenburg 12-10-1840, zoon van Arnoldus VERMEULEN en Hendrina van DIEDEN.
   4. Petronella, geboren Schaijk 28-09-1852, overleden Schaijk 09-10-1852.
   5. Helena, geboren Schaijk 15-11-1853, overleden Schaijk 29-12-1920.
Gehuwd Schaijk 16-04-1888 met Jacobus WITTENBERG, geboren Berghem 02-02-1851, overleden Schaijk 09-03-1917, zoon van Hendrikus WITTENBERG en Lamberdina SPANAGEL.
   6. Adriana, geboren Schaijk 26-03-1855, overleden Schaijk 01-12-1923.
Gehuwd Schaijk 15-02-1882 met Lambertus ZEGERS, geboren Uden 27-12-1848, zoon van Lambertus ZEGERS en Johanna van de VEN.

VIg    Joannes van der LINDEN, gedoopt (rk) Herpen 28-04-1802, zoon van Petrus van der LINDEN (zie Vc) en Maria Anna JANSSEN.
Gehuwd Velp (NBr) 06-02-1825 met Antonia CONDAR, geboren Berghem 17-01-1792, overleden Schaijk 16-03-1866, dochter van Jan CONDAR en Petronella van ZEELAND.
Uit dit huwelijk:

   1. Martinus (zie VIIe).
   2. Gijsbertus (zie VIIf).
   3. Wilhelmina, geboren Schaijk 06-06-1828, overleden Schaijk 05-05-1829.
   4. Petronella, geboren Schaijk 22-08-1829, overleden Wijchen 20-01-1892.
Gehuwd Bergharen 12-04-1858 met Peter ARIES, geboren Nijmegen 30-05-1827, zoon van Wilhelmus ARIES en Gerarda Theodora JANSEN.
   5. Johanna, geboren Schaijk 16-01-1833, overleden Schaijk 12-11-1833.

VIh    Franciscus van der LINDEN, geboren Oss 08-01-1809, overleden Megen, Haren en Macharen 03-04-1892, zoon van Mathias van der LINDEN (zie Vd) en Lamberdina van UDEN.
Gehuwd (1) Oss 05-05-1838 met Jennemie KUIJTEN, geboren Oss 26-03-1813, overleden Oss 19-05-1845, dochter van Geert KUIJTEN en Clasina Marten HERMENS.
Gehuwd (2) Oss 02-06-1849 met Johanna van LENT, geboren Oss 03-08-1823, overleden Oss 25-01-1886, dochter van Willem van LENT en Hendrien van KESSEL.
Uit het eerste huwelijk:

   1. Martinus (zie VIIg).
   2. Nicolasina, geboren Oss 14-06-1840, overleden Oss 06-07-1840.
   3. Paulus, geboren Oss 14-10-1841, overleden Oss 18-03-1843.
   4. Nicolaas, geboren Oss 09-10-1843, overleden Oss 22-10-1843.
   5. Nicolasina, geboren Oss 15-11-1844, overleden Oss 19-11-1884.
Gehuwd Oss 16-06-1865 met Johannes RUIJS, geboren Oss 01-06-1841, overleden Oss 17-08-1929, zoon van Johannes RUIJS en Hendriena KUSTERS.

Uit het tweede huwelijk:

   6. Dominicus, geboren Oss 23-10-1850, overleden Oss 11-01-1936.
   7. Lambertus, geboren Oss 20-10-1851, overleden Oss 12-01-1852.
   8. Lambertus, geboren Oss 17-11-1852, overleden Oss 06-12-1852.
   9. Geerdina, geboren Oss 03-01-1854, overleden Oss 06-01-1934.
Gehuwd Oss 18-05-1883 met Johannes van DINTHER, geboren Oss 02-03-1841, overleden Megen c.a. 03-11-1886, zoon van Theodorus van DINTHER en Johanna van BUEREN.
   10. Marcelus, geboren Oss 01-01-1855, overleden Den Bosch 04-04-1876.
   11. Henricus, geboren Oss 02-01-1856, overleden Oss 13-01-1856.
   12. Henricus, geboren Oss 14-07-1858, overleden Oss 16-02-1859.
   13. Franciscus, geboren Oss 12-05-1861, overleden Oss 23-07-1861.
   14. Maria, geboren Oss 16-11-1864, overleden Oss 04-04-1886.

VIIa    Franciscus van der LINDEN, geboren Schaijk 26-11-1838, zoon van Antonius van der LINDEN (zie VIa) en Joanna Maria VERWEIJEN.
Gehuwd Schaijk 01-05-1868 met Theodora van der HORST, geboren Herpen 10-01-1842, overleden Herpen 25-11-1908, dochter van Antoon van der HORST en Maria Elisabeth van der SAND.
Uit dit huwelijk:

   1. Antonius (zie VIIIa).
   2. Maria Elizabeth, geboren Schaijk 22-03-1872.
Gehuwd Herpen 03-02-1898 met Mathijs van den BERG, geboren Herpen 1873, zoon van Martinus van den BERG en Francisca SMITS.
   3. Emmericus (zie VIIIb).
   4. Lambertus (zie VIIIc).
   5. Antonia, geboren Herpen 07-05-1877.
   6. Lamberdina, geboren Herpen 23-03-1879.
Gehuwd Herpen 13-07-1903 met Theodorus JANSSEN, geboren Nijmegen 1875, zoon van Willem JANSSEN en Cibilla JANSSEN.
   7. Johannes (zie VIIId).
   8. Maria, geboren Herpen 02-12-1881.
Gehuwd Herpen 28-01-1907 met Rudolphus MEGENS, geboren Herpen 1876, zoon van Leonardus MEGENS en Gerdina HOES.
   9. Grada, geboren Herpen 09-07-1883.
Gehuwd Herpen 16-09-1913 met Christianus Hubertus van den BERG, geboren Herpen 1877, zoon van Martinus van den BERG en Francisca SMITS.
   10. Jacobus, geboren Herpen 18-03-1887, overleden Herpen 14-10-1888.

VIIb    Emericus van der LINDEN, geboren Schaijk 12-12-1841, overleden Schaijk 12-09-1923, zoon van Antonius van der LINDEN (zie VIa) en Joanna Maria VERWEIJEN.
Gehuwd Schaijk 20-06-1870 met Lamberdina ROEFS, geboren Schaijk 17-09-1842, overleden Schaijk 11-06-1921, dochter van Gerardus ROEFS en Helena SCHEL.
Uit dit huwelijk:

   1. Martinus (zie VIIIe).
   2. Helena Josephina, geboren Schaijk 13-03-1873, overleden Schaijk 17-05-1911.
Gehuwd Schaijk 10-01-1903 met Peter Hubertus SMITS, geboren Maashees 1869, overleden Schaijk 22-06-1936, zoon van Wilhelmus Hubertus SMITS en Petronella WILLEMS.
   3. Maria Josephina, geboren Schaijk 15-03-1875, overleden Schaijk 15-04-1884.
   4. Antoon, geboren Schaijk 16-03-1877, overleden Schaijk 08-04-1884.
   5. Gerardus Hendrikus (zie VIIIf).
   6. Henrica Geertruda, geboren Schaijk 15-11-1881, overleden Schaijk 26-02-1959.
Gehuwd Schaijk 13-04-1918 met Johannes ALBERS, geboren Schaijk 06-04-1873, zoon van Petrus ALBERS en Ardina THOMASSEN.
   7. Antoon (zie VIIIg).

VIIc    Johannes van der LINDEN, geboren Schaijk 08-11-1851, zoon van Antonius van der LINDEN (zie VIa) en Joanna Maria VERWEIJEN.
Gehuwd (1) Herpen 31-01-1879 met Ardina LAUWRENSEN, geboren Herpen 14-12-1856, overleden Herpen 17-05-1888, dochter van Lourens LAUWRENSEN en Wilhelmina van DIJK.
Gehuwd (2) Herpen 06-10-1888 met Wilhelmina KOCKEN, geboren Herpen 19-09-1858, dochter van Theodorus KOCKEN en Allegonda MAAS.
Uit het eerste huwelijk:

   1. Maria Francina, geboren Herpen 02-11-1879.
Gehuwd Herpen 30-04-1900 met Johannes AALBERS, geboren Bemmel 1873, zoon van Johannes AALBERS en Maria van den HEUVEL.
   2. Wilhelmina, geboren Herpen 19-10-1882.
   3. Antoon, geboren Herpen 28-09-1885.

Uit het tweede huwelijk:

   4. Ardina, geboren Herpen 18-12-1889, overleden Herpen 05-06-1896.
   5. Theodora Allegonda, geboren Herpen 12-10-1891.
   6. Antonius (zie VIIIh).
   7. Theodorus, geboren Herpen 26-01-1894, overleden Herpen 11-04-1894.
   8. Wilhelmina, geboren Herpen 26-01-1894, overleden Herpen 12-04-1894.
   9. Berdina, geboren Herpen 11-11-1897.
Gehuwd Herpen 20-09-1918 met Johannes van GEENEN, geboren Herpen 1887, zoon van Mathijs van GEENEN en Wilhelmina LAURENSSEN.
   10. Theodorus Wilhelmus, geboren Herpen 18-01-1899, overleden Herpen 25-07-1899.

VIId    Lambertus van der LINDEN, geboren Schaijk 01-11-1854, zoon van Antonius van der LINDEN (zie VIa) en Joanna Maria VERWEIJEN.
Gehuwd (1) Escharen 09-02-1885 met Petronella BERGMANS, geboren Escharen 02-05-1856, overleden Escharen 25-02-1918, dochter van Peter BERGMANS en Ardina VERWEIJEN.
Gehuwd (2) Herpen 16-07-1920 met Johanna Maria SCHUTZELAARS, geboren Huisseling en Neerloon 11-06-1855, dochter van Adrianus SCHUTZELAARS en Hendrica van den HEUVEL.
Uit het eerste huwelijk:

   1. Hermanus Antonius (zie VIIIi).
   2. Antonius Franciscus, geboren Escharen 11-12-1887, overleden Escharen 12-01-1892.
   3. Johannes (zie VIIIj).
   4. Petrus (zie VIIIk).
   5. Antonius Franciscus (zie VIIIl).
   6. Maria Ardina, geboren Escharen 28-03-1900, overleden Escharen 29-10-1911.

VIIe    Martinus van der LINDEN, geboren Schaijk 17-12-1825, overleden Schaijk 07-10-1902, zoon van Joannes van der LINDEN (zie VIg) en Antonia CONDAR.
Gehuwd Schaijk 14-06-1852 met Berdina BLOEMERS (of JANSEN), geboren Schaijk 02-12-1823, overleden Schaijk 15-03-1890, dochter van Gerardus BLOEMERS en Petronella van den HOOGEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Gerardus Johannes (zie VIIIm).
   2. Antonetta, geboren Schaijk 02-08-1855, overleden Oss 25-04-1890.
Gehuwd Schaijk 05-05-1879 met Petrus van TILBURG, geboren Dinther 18-02-1851, overleden Oss 29-10-1940, zoon van Cornelis van TILBURG en Maria de HAAS.
   3. Petrus Johannes, geboren Schaijk 02-02-1862, overleden Schaijk 12-02-1862.
   4. Petronella, overleden Oss 01-03-1922.
Gehuwd (1) met Lambertus van GAAL, geboren Schaijk 07-01-1862, overleden Oss 18-01-1893, zoon van Petrus van GAAL en Wilhelmina LOEFFEN.
Gehuwd (2) met Martinus PERSOONS.

VIIf    Gijsbertus van der LINDEN, geboren Schaijk 20-05-1827, overleden Uden 13-05-1903, zoon van Joannes van der LINDEN (zie VIg) en Antonia CONDAR.
Gehuwd Schaijk 30-04-1855 met Hendrina van EENBERGEN, geboren Zeeland 01-11-1832, overleden Zeeland 11-01-1876, dochter van Lambertus van EENBERGEN en Helena LUCASSEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Lamberdina, geboren Schaijk 10-12-1856, overleden Zeeland 24-06-1884.
   2. Johannes (zie VIIIn).
   3. Antonetta, geboren Schaijk 21-05-1859, overleden Schaijk 26-08-1859.
   4. Leonardus, geboren Schaijk 31-12-1860, overleden Zeeland 18-04-1876.
   5. Antonetta, geboren Schaijk 11-11-1861, overleden Zeeland 12-06-1879.
   6. NN, geboren Schaijk 28-08-1862, overleden Schaijk 28-08-1862.
   7. Petronella, geboren Schaijk 07-11-1864, overleden Zeeland 25-05-1874.
   8. Hendrikus Antonius, geboren Schaijk 05-10-1866, overleden Zeeland 22-03-1883.
   9. Johanna, geboren Schaijk 09-12-1867, overleden Uden 07-01-1914.
Gehuwd Uden 23-09-1904 met Johannes van der RIJT, geboren Uden 15-04-1859, zoon van Antonius van der RIJT en Anna Maria van den HEUVEL.
   10. Martinus, geboren Zeeland 23-12-1869, overleden Zeeland 28-12-1888.
   11. Maria Anna, geboren Zeeland 07-11-1872, overleden Zeeland 07-09-1894.
   12. Petronella, geboren Zeeland 12-08-1875, overleden Zeeland 04-11-1875.

VIIg    Martinus van der LINDEN, geboren Oss 25-03-1839, overleden Oss 26-09-1894, zoon van Franciscus van der LINDEN (zie VIh) en Jennemie KUIJTEN.
Gehuwd Oss 02-05-1879 met Geertruida van ERP, geboren Geffen 11-08-1840, overleden Oss 21-05-1888, dochter van Jacobus van ERP en Johanna van HOUTEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Maria, geboren Oss 18-11-1880.
   2. Joanna Nicolasina, overleden Oss 26-12-1885.

VIIIa    Antonius van der LINDEN, geboren Schaijk 24-12-1870, zoon van Franciscus van der LINDEN (zie VIIa) en Theodora van der HORST.
Gehuwd Herpen 02-07-1900 met Johanna van DIJK, geboren Herpen 00-00-1877, dochter van Johannes van DIJK en Joanna van den BERG.
Uit dit huwelijk:

   1. Johanna Theodora, geboren Herpen 24-07-1901.
   2. Theodora, geboren Herpen 31-01-1903, overleden Herpen 22-05-1904.
   3. Theodora Maria, geboren Herpen 16-07-1904.
   4. Martinus Theodorus, geboren Herpen 21-07-1913.

VIIIb    Emmericus van der LINDEN, geboren Schaijk 19-03-1874, zoon van Franciscus van der LINDEN (zie VIIa) en Theodora van der HORST.
Gehuwd (1) Herpen 30-04-1903 met Martina Johanna Maria de RAS, geboren Herpen 03-08-1876, overleden Herpen 21-07-1913, dochter van Jacobus de RAS en Gijsberdina van de WIJNGAARD.
Gehuwd (2) Herpen 17-04-1914 met Elisabeth BUETERS, geboren Herpen 06-03-1893, dochter van Martinus BUETERS en Hendrika Hermina VISSERS.
Uit het eerste huwelijk:

   1. Jacoba Francisca, geboren Herpen 02-04-1906.
   2. Franciscus, geboren Herpen 28-06-1907.
   3. Franciscus, geboren Herpen 29-06-1908, overleden Herpen 17-05-1909.
   4. Gijsberdina Donata, geboren Herpen 12-07-1908.
Gehuwd met Theodorus van ZANDVOORT, geboren Geffen 03-10-1908, overleden Eindhoven 02-01-1989.
   5. Theodorus Franciscus, geboren Herpen 04-05-1911.
   6. Martinus Theodorus, geboren Herpen 21-07-1913.

Uit het tweede huwelijk:

   7. Theodorus, geboren Herpen 23-01-1915.
   8. Martinus, geboren Herpen 18-01-1916, overleden Herpen 11-02-1917.
   9. Hendrikus Wilhelmus, geboren Herpen 09-02-1917, overleden Herpen 07-12-1917.
   10. Martinus Emericus, geboren Herpen 30-12-1917.
   11. Wilhelmina Hendrika, geboren Herpen 10-04-1919, overleden Herpen 07-08-1919.
   12. Hendrikus Wilhelmus, geboren Herpen 24-09-1920, overleden Herpen 06-01-1921.
   13. NN, overleden Herpen 11-02-1922.

VIIIc    Lambertus van der LINDEN, geboren Herpen 03-03-1876, zoon van Franciscus van der LINDEN (zie VIIa) en Theodora van der HORST.
Gehuwd Herpen 20-08-1904 met Gertruda Cornelia Jacomina van BERKEL, geboren Herpen 1878, dochter van Reinier van BERKEL en Elisabeth VOS.
Uit dit huwelijk:

   1. Mathea Jacomina, geboren Herpen 11-06-1905.
   2. Franciscus Antonius, geboren Herpen 16-02-1907.
   3. Reinirus Gerardus, geboren Herpen 10-04-1908.
   4. Lamberta Theodora, geboren Herpen 08-08-1909.
   5. Theodorus Lambertus, geboren Herpen 16-12-1910.
   6. Albertus, geboren Herpen 22-05-1912.
   7. Johanna Mechelina, geboren Herpen 18-08-1913.
   8. Elisabeth, geboren Herpen 28-04-1917.
   9. Johannes Hendrikus, geboren Herpen 19-10-1918.
   10. NN, overleden Herpen 09-08-1915.

VIIId    Johannes van der LINDEN, geboren Herpen 15-05-1880, zoon van Franciscus van der LINDEN (zie VIIa) en Theodora van der HORST.
Gehuwd 18-05-1906 met Theodora Johanna van BERKEL, geboren Herpen 1884, dochter van Reinier van BERKEL en Elisabeth VOS.
Uit dit huwelijk:

   1. Maria Theodora, geboren Herpen 21-05-1911.
   2. Renardus, geboren Herpen 25-02-1913, overleden Herpen 19-04-1913.
   3. Johanna Maria, geboren Herpen 18-04-1914.
   4. Reinier, geboren Herpen 31-08-1916.
   5. Johannes Franciscus, geboren Herpen 09-10-1917.
   6. Hendrikus, geboren Herpen 17-06-1922, overleden Herpen 27-10-1919.
   7. NN, overleden Herpen 17-08-1906.
   8. NN, overleden Herpen 07-07-1915.
   9. NN, overleden Herpen 17-06-1922.

VIIIe    Martinus van der LINDEN, geboren Schaijk 14-08-1871, overleden Schaijk 18-08-1910, zoon van Emericus van der LINDEN (zie VIIb) en Lamberdina ROEFS.
Gehuwd Schaijk 24-05-1902 met Catharina Elisabeth van DUIJNHOVEN, geboren Herpen 11-02-1874, overleden Schaijk 03-07-1945, dochter van Petrus van DUIJNHOVEN en Johanna Catharina van de HOGEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Petrus Theodorus, geboren Schaijk 09-04-1903.
   2. Maria Huberdina, geboren Schaijk 02-11-1904.
   3. Johanna Catharina, geboren Schaijk 30-07-1906.
   4. Emericus Martinus Antonius (zie IX).
   5. Theodora Catharina Maria, geboren Schaijk 20-04-1911, overleden Schaijk 07-07-1911.

VIIIf    Gerardus Hendrikus van der LINDEN, geboren Schaijk 01-02-1879, zoon van Emericus van der LINDEN (zie VIIb) en Lamberdina ROEFS.
Gehuwd (1) Schaijk 02-05-1914 met Johanna Maria DERKS, geboren Zeeland 22-04-1881, overleden Schaijk 05-10-1920, dochter van Albertus DERKS en Johanna Maria van der SANDEN.
Gehuwd (2) Reek 22-06-1921 met Maria Antonia STRIK, geboren Schaijk 28-08-1890, dochter van Petrus Johannes STRIK en Hendrina Wilberta van SON.
Uit het eerste huwelijk:

   1. NN, overleden Schaijk 08-07-1915.
   2. NN, overleden Schaijk 07-09-1916.
   3. Maria Gerarda, overleden Schaijk 22-02-1920.
   4. Lambertus Antonius, overleden Schaijk 22-04-1920.

Uit het tweede huwelijk:

   5. NN, overleden Schaijk 24-03-1923.

VIIIg    Antoon van der LINDEN, geboren Schaijk 12-06-1886, overleden Schaijk 09-11-1959, zoon van Emericus van der LINDEN (zie VIIb) en Lamberdina ROEFS.
Gehuwd Schaijk 10-02-1917 met Adriana van THIEL, geboren Schaijk 19-09-1886, dochter van Petrus van THIEL en Petronella THOMASSEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Lamberdina Petronella, geboren Schaijk 09-01-1918.
   2. Petronella Maria, geboren Schaijk 19-01-1919.
   3. Petrus Johannes, geboren Schaijk 19-01-1919.
   4. Emericus Johannes, geboren Schaijk 31-01-1921, overleden Schaijk 11-02-1921.
   5. Maria Johanna, geboren Schaijk 24-01-1922, overleden Schaijk 01-02-1922.
   6. Marinus Josephus, geboren Schaijk 07-03-1923.
   7. Martinus Josephus, geboren Schaijk 12-03-1924.
   8. Johannes Adrianus, geboren Schaijk 30-06-1926.
   9. Antonius Maria, geboren Schaijk 15-08-1927, overleden Schaijk 30-09-1959.
Gehuwd met Theodora Maria LANGE.
   10. Adrianus Maria, geboren Schaijk 19-10-1928.
   11. Helena Maria, geboren Schaijk, overleden Schaijk 10-02-1920.

VIIIh    Antonius van der LINDEN, geboren Herpen 15-12-1892, zoon van Johannes van der LINDEN (zie VIIc) en Wilhelmina KOCKEN.
Gehuwd Herpen 05-06-1916 met Geerdina van HOUTERT, geboren Huisseling en Neerloon 1895, dochter van Antonius van HOUTERT en Johanna Geertruida van HORSSEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Antonia, geboren Herpen 17-11-1916.
   2. Johannes, geboren Herpen 27-02-1919.

VIIIi    Hermanus Antonius van der LINDEN, geboren Escharen 21-01-1886, zoon van Lambertus van der LINDEN (zie VIId) en Petronella BERGMANS.
Gehuwd Gassel 16-10-1916 met Petronella Antonia SCHREVEN, geboren Gassel 18-09-1890, overleden Beers 09-11-1942, dochter van Theodorus Petrus SCHREVEN en Johanna Catharina van DUIJNHOVEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Petronella Catharina, geboren Gassel 1918.
   2. Johannes Martinus, geboren Gassel 1919.
   3. Lamberta Theodora, geboren Gassel 1921.
   4. Theodorus Lambertus, geboren Gassel 1922.
   5. Hermanus Petrus, geboren Gassel 1924.
   6. Antonius Martinus Isidorus, geboren Gassel 1927.
   7. Maria Wilhelmina Theresia, geboren Gassel 1928.
   8. NN, overleden Gassel 03-03-1925.

VIIIj    Johannes van der LINDEN, geboren Escharen 17-07-1890, zoon van Lambertus van der LINDEN (zie VIId) en Petronella BERGMANS.
Gehuwd Mill 28-04-1919 met Anna Maria van de VORLE, geboren Mill 27-01-1890, dochter van Johannes van de VORLE en Geertrui SELTEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Petrus Gerardus, geboren Mill en Sint-Hubert 1920.
   2. Johannes Martinus, geboren Mill en Sint-Hubert 1921.
   3. Geertruda M. Geboren Mill en Sint-Hubert 1923.
   4. Lambertus, geboren Mill en Sint-Hubert 1924.
   5. Maria W. Geboren Mill en Sint-Hubert 1926.
   6. Martinus, geboren Mill en Sint-Hubert 1927.
   7. Antonius, geboren Mill en Sint-Hubert 1929.
   8. Anna A. Geboren Mill en Sint-Hubert 1931.
   9. Wilhelmus, geboren Mill en Sint-Hubert 1933.

VIIIk    Petrus van der LINDEN, geboren Escharen 17-07-1890, zoon van Lambertus van der LINDEN (zie VIId) en Petronella BERGMANS.
Gehuwd Mill en Sint-Hubert 09-02-1920 met Helena Maria ROEFS, dochter van Johannes ROEFS en Anna Maria van der LINDEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Antonius Petrus, geboren Mill en Sint-Hubert 1921.
   2. Maria P. Geboren Mill en Sint-Hubert 1922.
   3. Lambertus H. Geboren Mill en Sint-Hubert 1924.
   4. Petronella L. Geboren Mill en Sint-Hubert 1925.
   5. Henri M. Geboren Mill en Sint-Hubert 1928.
   6. Christianus P. Geboren Mill en Sint-Hubert 1930.
   7. Helena G. Geboren Mill en Sint-Hubert 1931.
   8. Lamberta Wilhelmina, geboren Mill en Sint-Hubert 02-1933, overleden Mill en Sint-Hubert 29-01-1934.
   9. Hermanus M. Geboren Mill en Sint-Hubert 1934.

VIIIl    Antonius Franciscus van der LINDEN, geboren Escharen 23-04-1894, overleden 16-04-1963, zoon van Lambertus van der LINDEN (zie VIId) en Petronella BERGMANS.
Gehuwd Escharen 20-04-1920 met Maria Anna DAMEN, geboren Velp (Nbr) 07-11-1895, dochter van Bernardus DAMEN en Johanna de BRUIN.
Uit dit huwelijk:

   1. Petrus A.M. Geboren Escharen 1921.
   2. Johannes L. Geboren Escharen 1922.
   3. Lambertus B. Geboren Escharen 1923.
   4. Maria A. Geboren Escharen 1924.
   5. Antonia B. Geboren Escharen 1926.
   6. Hermanus M. Geboren Escharen 1928.
   7. Bernardus F. Geboren Escharen 1930.
   8. Henricus M. Geboren Escharen 1932.
   9. Petronella R. Geboren Escharen 1934.
   10. Regina F. Geboren Escharen 1935.

VIIIm    Gerardus Johannes van der LINDEN, geboren Schaijk 24-06-1853, zoon van Martinus van der LINDEN (zie VIIe) en Berdina BLOEMERS (of JANSEN).
Gehuwd Schaijk 20-05-1878 met Lamberdina van der STERREN, geboren Schaijk 16-03-1858, dochter van Jacobus van der STERREN en Johanna Maria van der HEIJDEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Martinus Antonius, geboren Schaijk 19-02-1879.
   2. Johanna Maria, geboren Schaijk 01-09-1880.
   3. Ardina, geboren Schaijk 01-11-1882.

VIIIn    Johannes van der LINDEN, geboren Schaijk 25-02-1858, overleden Zeeland 07-09-1898, zoon van Gijsbertus van der LINDEN (zie VIIf) en Hendrina van EENBERGEN.
Gehuwd Zeeland 14-06-1886 met Johanna Maria KUIPERS, geboren Zeeland 12-03-1860, overleden Zeeland 20-03-1888, dochter van Cornelis KUIPERS en Petronella van den BROEK.
Uit dit huwelijk:

   1. Peter Johannes, geboren Zeeland 11-09-1884, overleden Uden 07-05-1905.
   2. Hendrikus Johannes, geboren Zeeland 24-04-1886, overleden Zeeland 23-09-1886.
   3. Hendrikus Cornelis, geboren Zeeland 14-03-1888, overleden Zeeland 15-03-1888.

IX    Emericus Martinus Antonius van der LINDEN, geboren Schaijk 11-05-1909, zoon van Martinus van der LINDEN (zie VIIIe) en Catharina Elisabeth van DUIJNHOVEN.
Gehuwd met Anna van der HEIJDEN.
Uit dit huwelijk:

   1. Cornelis Maria, overleden Schaijk 11-11-1953.
   2. Cornelis Arnoldus Maria, overleden Schaijk 22-11-1954.

 



gemaakt met PRO-GEN ‘Genealogie à la Carte’ software